Brands
 
 

All products sold through Bizimbaharatci.com is herbal food supplement. Not used in place of medication. The advice and the articles contained in this site is for illustrative purposes only. Bizimbaharatci.com is no responsibility of the applications. Necessarily related to the treatment of health problems and seek medical advice.

 
Shopping Cart
text_greeting
0 items
 

Kağan Bilgisayar

 

BTV MENGÜSU Antidiabetic Elixir (1 liter)

BTV MENGÜSU Antidiabetic Elixir (1 liter)
Click to enlarge
Price: 95.00TL
Availability: Stokda yok
Model: sols009

There are no additional images for this product.
Uyarı:
Sağlık ve Kozmetik Kategorisinde listelenen ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi ve özellikle hastalık olarak kabul edilen ve tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği , tedavi ettiği yada tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmesini yasakladığından ürün açıklamalarını yazmak yasaktır.

Uyarı:
www.themramacun.com aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. İlaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu www.themramacun.com'a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.

 


Yandex.Metrica