Markalar
 

100 TL ve üzeri
siparişlerde

Kargo
Bedava

Bizimbaharatci.com aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu  Bizimbaharatci.com ‘a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.   

 
Alışveriş Sepeti
Sayın Misafir Sepetinizde
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 

Doğaya Bakalım

 

   Pek çok kişi, kendilerini kurtarabilecek şifalı bitkiler bulunduğu halde, çesitli hastalıklardan acı çekmeye devam ediyor. Eğer yüce yaratıcının bize sunduğu şifalı bitkilerimize karsı daha anlayışlı olabilseydik, daha sağlıklı ve yaşama sevinciyle dolu olabilirdik. Bitkilerle ilgilenmeye başlayın, yavaş yavaş çoğu şikayetinizin sona erdiğini ve daha dayanıklı olduğunuzu göreceksiniz . . . 

   Çağın insanı yapay bir yaşam sürdürüyor. Kendi içsel  gücüyle ayakta  kalabilmeyi  unuttu sanki.  Başarılı olabilmenin bir bedeli olarak, fiziksel ve ruhsal açıdan omuzlanmak istenen  yükler, bedenlerimiz için kaldırılamaz bir hale geldi. Bunun sonucu olarak, öncelikle bağışıklık sistemimiz çöküyor ve bedenimiz her türlü kronik ve alerjik hastalığa açık hale geliyor. Dönüp doğaya bakmak ve onun olağanüstü dengesinden yararlanmak pek az kişinin aklına geliyor. İşte siz de onlardan biri olabilirsiniz.

 

Duâ:

Ey Mabud-u Bilhak!

Bizi zâkir kıl, bizi şâkir kıl, bizi âbid kıl.

İbadetimizi riyamız ile berhava etme!

Hasenâtımızı ucbumuza çiğnetme!

Seyyiâtımız üzerine yeis ve ümitsizlik verme!

Dilimizi gıybetten, yalandan ve kötü sözden koru!

Kalbimizi riyâdan, ucbdan ve yeisten muhafaza eyle!

Salih amellerimizi günahlarımıza yedirme!

Âmin!

 


Yandex.Metrica