Markalar
 

100 TL ve üzeri
siparişlerde

Kargo
Bedava

Bizimbaharatci.com aracılığı ile satılan ürünlerin hepsi bitkisel gıda takviyesidir. ilaç yerine kullanılamaz. Site içerisinde yer alan yazılar sadece tavsiye ve bilgi amaçlıdır. Uygulamaların sorumluluğu  Bizimbaharatci.com ‘a ait değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana başvurunuz.   

 
Alışveriş Sepeti
Sayın Misafir Sepetinizde
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
 

Portakal Kisti

Soğan Kürü Rahimdeki Kitleleri Yok Ediyor.

Kadınlarda meydana gelen yumurtalık kistleri hamile kalmayı önlüyor. Çocuk sahibi olmak isteyen aileler için çok büyük sıkıntı haline gelen kistlere soğan suyu kürü oldukça iyi gelmektedir. Ayrıca kadın hastalığı sayılan akıntılar ve menopoz gebe kalmaya mani olmaktadır. Birçok uzman tarafından tavsiye edilen soğan kürü, hem kadınların doğurganlığının artmasını sağlamakta hem de myomları ve kistleri ortadan kaldırmaktadır.

Rahimde meydana gelen bu kistler genellikle kahverengi ve içi sıvı dolu baloncuk şeklindedir. Çikolata kisti olarak da adlandırılan kist oluşmaya başladığında ağrılı adet görme ve ilişki sırasında rahatsız olma ile sık sık adet görme gibi etkiler ortaya çıkarmaktadır.

Başlangıç döneminde endometrioma tedavisinde soğan kürü oldukça güçlü bir uygulamadır.

Nasıl Kullanılmalıdır?

Bir adet orta boy soğan kabuklarıyla birlikte dört eşit parçaya bölünür. Soğan parçalarını kabuklarıyla birlikte 3 bardak dolusu suyun içine atarak 5 dakika kadar kaynatın. Haşlandıktan sonra soğanın suyunu süzüp alın ve düzenli bir şekilde sabah - öğlen aç karnına günde 2 defa için.

Bu uygulamayı 15 gün boyunca düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Soğan suyu kürü sayesinde kadınlarda bulunan rahim kistleri tamamen ortadan kalkmakla birlikte varsa başka kadın hastalıklarını da hafifletmekte veya tamamen geçmektedir. Ayrıca erkekler için de prostat içi iltihaplanmalara çok faydalı olabilmektedir.

 


Yandex.Metrica